Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: type
ro: tip

en: Promoted
ro: Promovat

en: Published
ro: Publicat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Table
ro: Tabel

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Data
ro: Dată

en: Not promoted
ro: Nepromovat

en: The actual content of the imported item.
ro: Conţinutul actual al elementului importat.

en: The type of the node.
ro: Tipul nodului.
