Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha6) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Field
vi: Trường

en: Add
vi: Thêm

en: name
vi: tên

en: ID
vi: Mã

en: type
vi: loại

en: Published
vi: Đã công bố

en: Fields
vi: Các trường

en: Table
vi: Bảng

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Join
vi: Tham gia

en: Data
vi: Dữ liệu

en: The type of the node.
vi: Kiểu của nội dung này.
