Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
