Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: type
bg: тип

en: Published
bg: Публикувано

en: Table
bg: Таблица

en: Not published
bg: Непубликувано
