Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Type
is: Slag

en: Remove
is: Tak burtur

en: Field
is: Rein

en: Add
is: Stovna

en: type
is: slag

en: Published
is: Útgivið

en: Table
is: Talva

en: Not published
is: Ikki útgivið
