Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Field
hy: Դաշտ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: type
hy: տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Not published
hy: Չհրապարակված
