Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: type
is: gerð

en: Promoted
is: Upphafið

en: Published
is: Birt

en: Fields
is: Svæði

en: Table
is: Tafla

en: Not published
is: Ekki birt
