Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Widget
ps: کاروونی

en: Table
ps: لښتيال
