Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Add
pt: Adicionar

en: name
pt: nome

en: type
pt: tipo

en: Promoted
pt: Promovido

en: Published
pt: Publicado

en: Fields
pt: Campos

en: Node Type
pt: Tipo de Nó

en: Table
pt: Tabela

en: Not published
pt: Não publicado

en: Join
pt: Juntar

en: Data
pt: Dados

en: Not promoted
pt: Não promovido

en: The actual content of the imported item.
pt: O conteúdo real do item importado.

en: The type of the node.
pt: O tipo do nó.

en: Left Field
pt: Campo esquerdo
