Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Field
sl: Polje

en: Add
sl: Dodaj

en: type
sl: tip

en: Published
sl: Objavljeno

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Not published
sl: Ni objavljeno
