Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: name
uk: ім'я

en: type
uk: тип

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Published
uk: Опубліковано

en: Fields
uk: Поля

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Widget
uk: Віджет

en: Table
uk: Таблиця

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Join
uk: Увійти

en: Data
uk: Дані

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: The actual content of the imported item.
uk: Безпосередній вміст імпортованого елементу.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: Left Field
uk: Ліве поле
