Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Add
es: Agregar

en: name
es: nombre

en: type
es: tipo

en: Promoted
es: Promovido

en: Published
es: Publicado

en: Fields
es: Campos

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Widget
es: Control

en: OR
es: O

en: Table
es: Tabla

en: Operator
es: Operador

en: AND
es: Y

en: Not published
es: No publicado

en: Join
es: Unirse

en: Data
es: Datos

en: Not promoted
es: No publicado en página principal

en: Where
es: Donde

en: The actual content of the imported item.
es: El contenido del elemento importado.

en: The type of the node.
es: El tipo de nodo.

en: Left Field
es: Campo Izquierda
