Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Field
fa: فیلد

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: type
fa: نوع

en: Promoted
fa: ارتقا یافته

en: Published
fa: منتشر شده

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget
fa: ساختار

en: OR
fa: یا

en: Table
fa: جدول

en: Operator
fa: عملگر

en: AND
fa: و

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Data
fa: داده

en: Not promoted
fa: ارتقا نیافته

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی آیتم وارد شده

en: The type of the node.
fa: نوع محتوا.
