Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: type
fi: tyyppi

en: Promoted
fi: Nostettu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Fields
fi: Kentät

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Widget
fi: Widgetti

en: OR
fi: TAI

en: Table
fi: Taulukko

en: Operator
fi: Operaattori

en: AND
fi: JA

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Join
fi: Liity

en: Not promoted
fi: Ei nostettu

en: Where
fi: Missä

en: The actual content of the imported item.
fi: Ladatun artikkelin sisältö.

en: The type of the node.
fi: Solmun tyyppi.
