Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: type
he: סוג

en: Promoted
he: מקודם

en: Published
he: מפורסם

en: Fields
he: שדות

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Widget
he: וידג'ט

en: OR
he: או

en: Table
he: טבלה

en: Operator
he: אופרטור

en: AND
he: וגם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Join
he: הצטרף

en: Data
he: נתונים

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Where
he: איפה

en: The actual content of the imported item.
he: תוכן הפריט המיובא.
