Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Field
ku: خانە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: type
ku: جۆر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Table
ku: خشتە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.
