Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Field
se: Gieddi

en: Add
se: Lasit

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit
