Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha8) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: type
th: ชนิด

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: OR
th: หรือ

en: Table
th: ตาราง

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Data
th: ข้อมูล

en: Not promoted
th: ไม่เลื่อน
