Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: ID
hi: आईडी

en: type
hi: प्रकार

en: Promoted
hi: प्रचारित

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: OR
hi: या

en: Table
hi: तालिका

en: AND
hi: तथा

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ
