Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Field
hu: Mező

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: name
hu: név

en: ID
hu: Azonosító

en: type
hu: típus

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Published
hu: Közzétéve

en: Fields
hu: Mezők

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Widget
hu: Felületi elem

en: OR
hu: VAGY

en: Table
hu: Táblázat

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: AND
hu: ÉS

en: Not published
hu: Rejtett

en: Join
hu: Kapcsolás

en: Data
hu: Adat

en: Not promoted
hu: Nincs a címlapon

en: Where
hu: Hol

en: The actual content of the imported item.
hu: Az átvett elem jelenlegi tartalma.

en: The type of the node.
hu: A tartalom típusa.

en: Left Field
hu: Bal mező

en: bundle
hu: mezőköteg
