Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Field
km: វាល

en: Add
km: បន្ថែម

en: type
km: ប្រភេទ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: The type of the node.
km: ប្រភេទ​ថ្នាំង​ ។
