Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Table
my: ဇယား

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
