Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: type
ne: प्रकार

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Table
ne: तालिका

en: Not published
ne: अप्रकाशित
