Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: name
oc: nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: type
oc: tipe

en: Promoted
oc: Promolgut

en: Published
oc: Publicat

en: Fields
oc: Camps

en: OR
oc: O (OR)

en: Table
oc: Tablèu

en: AND
oc: E (AND)

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Data
oc: Donadas

en: Not promoted
oc: Pas promolgut

en: Where
oc: Ont

en: The actual content of the imported item.
oc: Lo contengut de l'element importé.

en: The type of the node.
oc: Lo tipe del nosèl.
