Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Field
ru: Поле

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: name
ru: имя

en: type
ru: тип

en: Promoted
ru: На главной

en: Published
ru: Опубликовано

en: Fields
ru: Поля

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Widget
ru: Виджет

en: OR
ru: ИЛИ

en: Table
ru: Таблица

en: Operator
ru: Оператор

en: AND
ru: И

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Join
ru: Присоединиться

en: Data
ru: Данные

en: Not promoted
ru: Не выведено на главную

en: The actual content of the imported item.
ru: Актуальное содержимое импортированного элемента.

en: The type of the node.
ru: Тип материала.

en: Left Field
ru: Левое поле
