Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: type
sq: lloji

en: Published
sq: Publikuar

en: Table
sq: Tabela

en: Not published
sq: I pa publikuar
