Extra Views Handlers (7.x-1.0-alpha9) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: type
ta: வகை

en: Promoted
ta: மேம்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: OR
ta: அல்லது

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: AND
ta: மற்றும்

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Data
ta: தரவு

en: The type of the node.
ta: கணுவின் வகை.
