Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: name
et: nimi

en: type
et: tüüp

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Published
et: Avaldatud

en: Fields
et: Väljad

en: Widget
et: Vidin

en: OR
et: VÕI

en: Table
et: Tabel

en: Operator
et: Tehtemärk

en: AND
et: JA

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Join
et: Liitu

en: Data
et: Andmed

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: Direction
et: Suund

en: The actual content of the imported item.
et: Imporditud elemendi tegelik sisu.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.
