Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: name
nl: naam

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Fields
nl: Velden

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: OR
nl: OF

en: Table
nl: Tabel

en: AND
nl: EN

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Join
nl: Lid worden

en: Data
nl: Gegevens

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Direction
nl: Richting

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.
