Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Remove
nn: Fjern

en: Field
nn: Felt

en: Published
nn: Publisert

en: Fields
nn: Felt

en: Table
nn: Tabell

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Join
nn: Meld inn

en: Direction
nn: Retning
