Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: ID
sr: ИД

en: Direction
sr: Смер
