Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Direction
ur: سمت
