Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Add
af: Voeg by

en: type
af: tipe

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Table
af: Tabel

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Direction
af: Rigting
