Extra Views Handlers (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Remove
da: Fjern

en: Field
da: Felt

en: Add
da: Tilføj

en: name
da: navn

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Published
da: Udgivet

en: Fields
da: Felter

en: Node Type
da: Indholdstype

en: OR
da: ELLER

en: Table
da: Tabel

en: Operator
da: Operand

en: AND
da: OG

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Join
da: Tilmeld

en: Not promoted
da: Ikke forfremmet

en: Where
da: Hvor

en: Direction
da: Retning

en: The actual content of the imported item.
da: Indholdet af det importerede element.

en: The type of the node.
da: Indholdselementets type.
