Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: view
az: görünüş

en: Views
az: Görünüşlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
