Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: view
fi: näkymä

en: Views
fi: Näkymät

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot
