Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: view
fr: voir

en: Views
fr: Vues

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution
