Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: view
hi: देखें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
