Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: view
it: mostra

en: Views
it: Viste

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione
