Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: view
sk: zobraziť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie
