Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: view
ar: عرض

en: Views
ar: الرؤى

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
