Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: view
es: vista

en: Views
es: Vistas

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo
