Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: view
gl: vista

en: Views
gl: Vistas

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo
