Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: view
he: צפיה

en: Views
he: היבטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
