Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: view
id: tampilan

en: Views
id: View

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian
