Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: view
ja: ビュー

en: Views
ja: ビュー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン
