Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: view
lt: peržiūrėti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
