Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: view
nl: weergeven

en: Views
nl: Overzichten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen
