Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Views
oc: Vistas

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
