Views Fast Forward (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: view
pl: przeglądaj

en: Views
pl: Widoki

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania
